Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!

AcasaAcasa  CautareCautare  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiţi

Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag

In jos 
AutorMesaj
bogdan.perejuc

Numarul mesajelor : 153
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Reputatie : 2880
Data de inscriere : 08/05/2012

Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Empty
MesajSubiect: Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag    Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Icon_minitimeDum Ian 12, 2014 11:59 am

Postez aici niste poze de pe linia industriala care pleaca din Simian si se duce pana la Combinatul Chimic de apa grea din Severin. Linia are doua ramificatii, una catre o mina (care e sau nu in functiune, nu stiu) si alta catre termocentrala Severin.
Primele poze nu sunt ale mele, sunt ale cumnatului care mi-a facut azi o bucurie si a ajuns langa linia ce merge la termocentrala.
Enjoy
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  1i0t" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Kl7a" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Pesz" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Ci56" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Uux9" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Ec0f" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Xnws" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  C7qv" />
Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  <a href=Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag  Cg71" />
Sus In jos

Linia Simian (Drobeta Turnu Severin Marfuri) - Romag
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: MAGISTRALELE DIN ROMANIA :: ALTE LINII-
Mergi direct la: